KONST / Litografier / Färglitografi 13294101
nr 1329 4101
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 207/350. Motivet: 23x26cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 maj 2020
kl 20:43:36
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson